روز پدر مبارک

روز پدرانمان مبارک

 

روز پدر تو روز پدر من

 

روز پدر من که امروز هست و شاهد لبخند دلنشینش هستم و بوسه بر دست و صورت مهربانش میزنم  و گرمای آغوش پر از عشقش را حس میکنم و روز پدر تو که شاید سالها یا ماهها یا هفته ها و روزهاست که دیگر در کنار تو نیست و تنها یادگار او لبخندی است در عکسش بر دیوار به یادگار مانده و سختی سنگی که تنها میتوانی با بوسه بر آن تبریکت را به پدرت ارزانی داری و با اشکهای چشمت در فراغ نداشتن او مزارش را شستشو دهی.

 

ما همه مسلمانیم و همه در شادی و غمهای یکدیگر شریک. شادی من شادی دل تو نیز هست و غم تو غم سنگین دل من نیز هست.

 

تو که مانند من پدر داری قدرش را بدان و بهترینها را برایش آرزو کن و تو که از داشتن پدر محروم مانده ای زیباترین و با ارزشترین هدایای دنیا را برای پدرت بخواه.

 

من نیز برای پدر تو دعا میکنم. میدانم که اشکهای  و گلها و دعاهای تو بهترین هدیه برای اوست. میدانم که فرشتگان آسمان اشکهای تو را همچون مرواریدی درخشان بر پدرت ارزانی میدارند و گلهای پرپر شده بر مزارش را برای او باغی زیبا و دلنشین میسازند و بوسه های گرمت را بر گونه او میکارند و دعاهایت را مرهمی بر دردهای همیشه کشیده او و دستان خسته اش.

 

پس غمگین مباش زیرا پدر تو زیباترین هدایا را از تو دریافت میکند هدایایی که من هرگز در این دنیا قادر نیستم برای پدرم فراهم نمایم.

 

میلاد مسعود حضرت علی (ع) اسوه بهترین پدران عالم، اسوه بهترین و والاترین مرد عالم، اسوه مهربانی و وقار و متانت، اسوه استقامت و پایمردی و جوانمردی، اسوه عشق و ایثار و فدارکاری و اسوه همه خوبیهای عالم بر تو و بر پدر تو و پدرانمان در هرجای این کره خاکی مبارک باشد.

 

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید